Adidas İndirim Kodu
 

Adidas İndirim Kodu

Fark Yarat. X ve ACE ile yeni adidas football’u keşfet. adidas Football, Originals, Koşu, Training ve diğer kategorilerde ayakkabı ve tekstil ürünleri satın al.

Dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden birisi olan Adidas, adını kurucusu Adolf (Adi) Dassler’den almıştır. 1948 yılında kurulan Adidas, bugün spor ayakkabı ve spor giyimde öncü Alman markalarından biridir. Rahat ve şık spor giyimin öncülerinden olan Adidas’ın şirket logosu aynı renkte üç paralel çizgidir. 2006 yılı içinde NBA ile resmî forma ve aksesuar üretimi için anlaşma imzalar. Şirketin ürettiği malzemelerde genelde, aynı renkte üç paralel çizgi kullanılır. Adidas parfüm ve kişisel bakım ürünleri Coty, Inc. tarafından lisanslı olarak üretilmektedir. Adidas Shop’da sizler için en son teknoloji spor malzemelerini adidas indirim kodu ve özel avantajları kullanarak satın alabilirsiniz.

adidas_indirim_kuponu

Adidas’ın ana ürün gruplarından biri futbol’dur. Futbol ayakkabıları, kranpon,formalar ve birçok futbol ekipmanını üretmektedir. Ayrınca ürettiği ürünler profesyönel futbol takımı tarafından kullanılmak ve bir çok uluslararası spor müsabakalarında kullanılmaktadır. Uzun yıllardan beri Adidas, uluslararası futbol takımlarının spor malzemelerinin tedariğini sağlamaktadır. Her yıl yenilenen modelleri ile son teknoloji kullanılarak hazırlanan ayakkabılar hayranları tarafında büyük beğeni toplamaktadır.Heyecan verici adidas ayakkabı modellerini görmek ve satın almak için en güvenilir site hiç kuşkusuz markanın kendi alışveriş sitesi olan shop.adidas.com.tr dir. Ayrıca adidas indirim kuponu, aiddas indirim kodu, kullanarak adidas indirim ayakkabı satınalma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Messi'yi Messi yapan önemli etkenlerden biri yaşadığı şehir Rosario'dur. Bu kramponlarda, bu şehirden ilham alan detaylar yer alır. Topla daha iyi temas sağlayan DRIBBLETEX 3D dokulu, hafif HYBRIDTOUCH sentetik sayaya sahiptir. Bu kramponların topuk kısmında denge sağlayan FITFRAME teknolojisi bulunur, SPEEDTRAXION çivi düzeni ile çim sahada yüksek hız ve tutuş sunar.

Messi’yi Messi yapan önemli etkenlerden biri yaşadığı şehir Rosario’dur. Bu kramponlarda, bu şehirden ilham alan detaylar yer alır. Topla daha iyi temas sağlayan DRIBBLETEX 3D dokulu, hafif HYBRIDTOUCH sentetik sayaya sahiptir. Bu kramponların topuk kısmında denge sağlayan FITFRAME teknolojisi bulunur, SPEEDTRAXION çivi düzeni ile çim sahada yüksek hız ve tutuş sunar.

 

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kategorinin Diğer Kuponları