Media Makt İndirim Kuponu

İndirim Kodunu Göster

Kod Kopyalandı!

KPL1512GSM3001

Kazancınız: 300 TL

 

Media Makt İndirim Kuponu

 

Gittikçe teknolojiye bağımlı hale geldiğimiz bir gerçek ama insanların en büyük yardımcısı da yine teknolojinin ürünleridir. Bu gelişmenin sağladığı fayda ve hayatı kolaylaştıran ürünlerin sayısı oldukça fazladır.Akıllı telefonlar, en güzel görüntüyü veren lcd televizyonlar, beyaz eşyanın vazgeçilmezi buzdolabı, çamaşır makileri, ve çok daha fazlası.Ürünler fazla olunca markalarda aynı ölçüde artmak da ve bu ürünlerin satışını yapa teknoloji marketleri de gün geçtikçe çoğalmaktalar.

feecms_948_x_x

mediamarkt.com.tr teknoloji marketlerinin arasında kendine has bir yeri olan ve tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran bir firma.Hazırladığı özel kampanyalar, hediye çekleri , promosyonlar ve indirim kuponları sayesinde hem tüketicinin cebini düşünüyor hemde satışlarını arttırıyor.

İşte bunlardan bir tanesi olan ve anında 100 TL indirim veren kampanya ile beyaz eşya alışverişlerinizde geçerli Media Markt indirim kuponu sayesinde ucuz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kampanya Açıklaması :

Kampanya dahilindeki www.mediamarkt.com.tr adresinde Hotpoint ve İndesit ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde indirim kodunuzu kullanarak “Anında 100 TL Hediye Çeki” kazanırsınız.  Hediye çeki tutarı satın alınan kampanyalı ürünün fiyatına alışveriş sırasında anında yansır. Kampanya sayfasındaki indirim kodu 21-27 Ocak tarihleri arasında, bu sayfada yer alan ürünler için, sadece mediamarkt.com.tr’de geçerlidir ve belirtilen ürünler stoklarla sınırlıdır. İndirim kodu her bir siparişte tek ürün için geçerlidir. Tüm ürünlerde KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir.

http://www.guncelkupon.com/indirim-kuponlari/markalar/media-markt/

İndirim Kodunu Nasıl Kullanırım ?

» İndirim kodunuzu, ürünü sepete ekledikten sonra, Onay aşamasında (Sipariş Özetiniz) bulunan “İndirim Kuponu Kullanımı” alanına giriniz. “Kullan” butonuna tıkladıktan sonra indirim tutarı siparişte bulunan ürünün fiyatına anında yansıyacaktır.

 

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kategorinin Diğer Kuponları