media markt kargo bedava
 

media markt kargo bedava

Media Markt, Avrupa’nın en büyük elektronik mağazalarından olan firma, şimdilerde online alışveriş siteleri arasında da başı çekiyor. Çok geniş ürün yelpazesi aradığınız ürünü bulmanızda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Güncel Kupon olarak sizler için hazırlanan özel Media Markt indirim kuponuMedia Markt indirim kodu, Media Markt kargo bedava sayesinde elektronik alışverişlerinizde ekstra indirim kazana bilme ayrınca hediye çeki kazanma şansını yakalamış olacaksınız.Özellikle elektronik ürün alışverişlerinde sıklıkla ziyaret edilen en önemli site olma özelliği olan marka, üstün hizmet kalitesi, bol çeşit, düşük fiyat, güvenli alışveriş, hızlı gönderi, kapıya teslimat, iade garantisi gibi sunduğu hizmetlerle takipçilerine güven vermeye devam ediyor.

media_markt_indirim_kuponu

70’li yılların sonlarına doğru Almanya’da henüz özel televizyon kanallarının olmadığı, elektronik ürünlere ulaşmak için ayrı ayrı yerlere gitmek zorunda kalındığı dönemlerde.Hatırlayanlar bilirler o tarihlerde televizyonlar elektronik mağazalarından, plaklar plakçılardan ve çamaşır makineleri ise katalog ile satış yapan mağazalardan satın alınırdı. Ürünlerin çeşitliliği sınırlıydı ve fiyatlar cep yakıyordu.

Münih’in küçük sanayi bölgesi Ingolstadt’ta Helga ve Erich Kellerhals, Walter Gunz ve Leopold Stiefel isimli dört Alman girişimci, o güne kadar Avrupa’da hiç denenmemiş bir model için kolları sıvadılar, ilk adımı Almanya’da attılar. 1979 yılında Münih’teki ilk mağazanın açılışının 35. yılında Media Markt, Almanya’nın ardından Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Yunanistan, İsveç, Rusya, Türkiye’deki mağazalarıyla teknoloji severlerle buluştu. Media Markt 2007 yılında ise ülkemizde ilk mağazasını açıp Türk halkıyla buluştu.Türkiye müşterilerinin de kısa sürede beğenisi kazanan marka, mağaza sayısını bugün 40’ın üzerine çıkarmıştır.

Türkiye’de mağazasını açtığı ilk günden bu güne kadar geniş ürün ve marka seçeneği ile müşterilerine  en fazla alternatifi sunarak onların bu ürünleri piyasa fiyatının altında almalarını sağlamaktadır. Diyelim laptopunuzu, tabletinizi, ev aletlerinizi yenilemek istiyorsunuz ama uygun fiyat bulamıyorsunuz, o halde medi markt sizler için  doğru adresdir. Ayrıca Media Markt kampanya günlerinde yada media markt indirim kuponu gibi ürünler kullanılarak alacağınız ürün çok daha uygun hale geliyor. Siz değerli media markt müşterileri sitemizden ücretsiz olarak temin edebileceğiniz Media Markt kargo bedava, Media Markt indirim kodu ile  on farklı kategori altında sergilenen binlerce ürü arasında dilediğinize ucuza sahip olabilirsiniz.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kategorinin Diğer Kuponları