modacruz indirim kuponu

İndirim Kodunu Göster

Kod Kopyalandı!

mc1810

Kazancınız: %10

 

modacruz indirim kuponu

İkinci el lüks marka modayı almanın ve satmanın en eğlenceli ve kolay yolu olan Modacruz.com da en ünlü markalar, hiçbir yerde bulamayacağın fiyatlarla satın alabilirsiniz. Modacruz indirim kuponu kullanarak yaptığınız alışverişleri uyguna getirin.

Bir çoğumuzun dolabında giyilmeyi bekleyen veya bir kaç yere giyip bekleyen kıyafetler vardır. Modacruz sayesinde artık bu elbiseleri paylaşabilir ve onların yerine kıyafet ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Örneğin sadece bir kere giydiğiniz ancak bir daha giymeyi düşünmediğiniz veya modası hiç geçmeyecek fakat bedeninize artık uymayan giysileriniz mi var ! Artık bu kadar yüksek topuklu giymem ! dediğiniz ayakkabılarınız mı var… Tüm bu ürünleri dilediğiniz zaman nakite çevirebileceğiniz bir siteniz var artık. Aksesuar dan çantaya, etek, bluz ve daha yüzlerce ürün Modacruz sayesinde saniyeler içerisinde Dolabınızı hem boşaltın hem de alışveriş yaparak yenileriyle doldurun.

modacruz-indirim-kuponu

Sizde ünlü isimlerin dolaplarına ulaşmak ve birz zaman giydikleri çok özel kıyafetleri uygun fiyata satın almak istiyorsanız modacruz indirim kuponu yada modacruz indirim kodu kullanmalısınız.Böylece alışverişlerinizi modacruz kampanya fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

modacruz-guvencesi

Yaptığınız her alışverişte Modacruz Güvencesiyle korunursunuz. Modacruz Güvencesi açık ve nettir. Siparişiniz elinize geçmezse, ödemeniz iade edilir. Teslim aldığınız ürün, ilan tanımına uymuyorsa, 3 gün içerisinde bizimle irtibata geçiniz. Beyanınızı doğrulanması ile birlikte iadeniz gerçekleşir. Sizler alışverişin tadını çıkarırken, Modacruz her alışverişinizi güvence altına alır. Modacruz Güvencesi nasıl işler? Çok basit. Modacruz.com üzerinden bir ürün satın aldığınızda, Modacruz, ödemenizi siz ürünü teslim alıp onaylayana kadar bekleterek satıcının hesabına geçirmez. Eğer ürünü teslim aldığınızdan itibaren 3 gün içerisinde sizden bir haber almazsak, ürünü onaylanmış kabul edilir ve ödemeniz satıcının hesabına aktarılır. Bu noktadan sonra iade kabul edilmemektedir. Teslim almış olduğunuz ürün, site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan açıkça farklı olduğu durumda, en geç 3 gün içerisinde destek ekibimizle destek@modacruz.com adresinden irtibata geçmeli ve iade edilmek istenen ürünün iade sebebini belirten fotoğraf ve detaylı bir tanımlamasını paylaşmalısınız. İncelemelerin ardından, beyanınızı doğrulanması halinde, ürünü geri kargolamanız istenir ve para iadeniz gerçekleştirilir. Modacruz Güvencesi neleri kapsar? Aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaştığınız takdirde, zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçmelisiniz. Hasarlı ürün Yanlış ürün Eksik yollanmış ürünler Replika veya taklit ürünler Modacruz Güvencesi yalnızca beyanınızın doğrulanabilirliği olan durumları kapsar.

 

 

 

 

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?