Olsada Yesek İndirim Kuponu

İndirim Kodunu Göster

Kod Kopyalandı!

olsdysk15

Kazancınız: %15

 

Olsada Yesek İndirim Kuponu

Olsadayesek.com organik ürün satışı yapan ve bir çok yöreden özenle seçilmiş olan lezzetleri sizlerin beğenisine sunan yöresel lezzetler sitesidir. Ürün seçim aşamasında üreticilerimizin tesisleri ekibimiz tarafından ziyaret edilip, gıda ve hijyen standartlarına uygun, butik üretim yapan tedarikçileri seçtik. Ürünlerimizin tazeliğini korumak için özel ısı yalıtımlı torbaların içerisinde -40 derecede muhafaza edilmiş buz aküleri ile sevk etmekteyiz. Amacımız; katkı maddesi içermeyen, doğal, organik ve sağlıklı ürünleri sofralarınızda buluşturmaktadır.Olsada yesek sitesinden yapacağınız alışverişlerinin de ayrıca ücretsiz kargo imkanından da yararlanabilirsiniz. Olsada yesek indirim kuponu kullanın kazançlı çıkın.

organik_urunler

Herzaman Taze

Olsada Yesek ürünleri; gıda ve hijyen standartlarına uygun butik üretim yapan üreticilerden sağlanır ve herhangi bir katkı maddesi içermez.

Mükemmel Paketleme

Ürünler, gönderim aşamasında mükemmel paketleme sistemi ile korunur. Et ürünleri ve peynir çeşitleri, özel ısı yalıtımlı torbalar ve -40 °C’de muhafaza edilen buz aküleri ile paketlenerek gönderilir. Kavanozlar, kırılmaya karşı etkili koruyuculara sarılır.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kategorinin Diğer Kuponları