Petshoptaneve İndirim Kuponu

İndirim Kodunu Göster

Kod Kopyalandı!

YUZDEON

Kazancınız: %10

 

Petshoptaneve İndirim Kuponu

Petshoptaneve

Petshoptaneve.com ile, sanal dünyanın rahat, kolay ve hızlı alışveriş imkanı, zengin ürün çeşitlerimiz ve hayvanları tanıyıp seven ekibimizle birleşip kapınıza kadar geliyor. petshoptaneve.com’un amacı, hayvan arkadaşlarıyla beraber yaşayanların hayatını kolaylaştırmak ve en uygun kedi maması, en uygun köpek maması vs. ürünlerini, kaliteden ödün vermeden satın almalarını sağlamaktır.Ayrıca  petshoptaneve.com kupon kodu, petshoptaneve indirim kuponu gibi kampanyalar ile ekstra indirim kazanabilirsiniz.

petshoptaneve.com’un uzman ekibi, eşsiz birer arkadaş olan ev hayvanlarına sorumlulukla yaklaşılması gerektiğine inanarak. Stresi aldığı, çocukların öğrenme ve eğitim süreçlerinde gelişimlerini olumlu yönde etkilediği araştırmalarla kanıtlanan sevimli dostlarımızla, ömürlük ilişkiler kurmak bizim için ilk sırada yer alıyor…

İyi alışverişler dileriz…

Köpek Maması

Köpekler gelişirken hemen hemen her yaşta aynı türden besin maddelerine ihtiyaç duymasına karşın değişen yaşla beraber ihtiyaçların yalnızca miktarlarında değişim gözlenmektedir.Yaşlı köpeğiniz için mama seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler aşağıda sıralanmıştır:

Yüksek Kalitede Protein: Köpek mamasının büyük kısmı proteinden oluşmaktadır. Bu proteinlerin sebze değil hayvansal kaynaklı proteinler olduğundan emin olmalısınız.
Antioksidanlar: Bu moleküller, hücre duvarlarına ve DNA’ya zarar veren serbest radikalleri vücuttan uzaklaştırarak bağışıklık sistemini korumaktadırlar.
Lif: Yüzde 5 altına düşmeyen lif içerikli mamayı tercih etmeniz gerekir. Sağlıklı sindirim için ideal ölçü %5 olarak belirlenmiştir.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kategorinin Diğer Kuponları