Sealife Akvaryum İndirim Kuponu

İndirim Kodunu Göster

Kod Kopyalandı!

Drbved7d

Kazancınız: %20

 

Sealife Akvaryum İndirim Kuponu

İstanbul’da ailenizle vakit geçirebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Forum İstanbul’da bulunan ve heyecan verici deniz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan İstanbul SEA LIFE Akvaryum’u ziyaret edebilirsiniz. 83 metre uzunluğundaki mükemmel Okyanus Tüneli, 270 derecelik panoramik görünüme sahip Okyanus Odası, 47 adet sergi tankına sahip 21 konulu bölge ve 15.000′den fazla deniz canlısı ile bu akvaryum ailece eğlenmek için mükemmel bir yer !

Sealife Akvaryum

Sealife Akvaryum

Şimdi bu heyecana daha uygun fiyatlarla sahip olmak için Sealife Akvaryum İndirim Kuponu kullanmanız gerekecek. Bunun için Sealife Akvaryum sitesinde online bilet alarak %20 indirim kazanabilirsiniz.Böylece sevdiklerinizle doyasıya heyecanı ucuza yaşayabilirsiniz.Sealife Akvaryum bilet fiyatları

SEALIFE+LEGOLAND Discovery Centre Yetişkin/Adult ; 55 TL
SEALIFE+LEGOLAND Discovery Centre Çocuk/Kids ; 45 TL
TAM/ADULT ; 31.2 TL
ÇOCUK-ÖĞRENCİ/KIDS-STUDENT ; 22.8 TL
AİLE/FAMILY-2+2 ; 97.6 TL

 

marmara forum akvaryum indirimli bilet

marmara forum akvaryum indirimli bilet

 

Avrupa’nın En Geniş Köpekbalığı Ailesinden çok etkileneceksiniz. Bowmouth, Bonnethead, Gri Yüzgeçli, Zebra, Kum Kaplanı gibi daha pek çok köpekbalığını üzerinizden görkemli bir şekilde yüzerken gördüğünüzde şaşıracaksınız. Mükemmel Sualtı Okyanus Tüneli 15.000′den fazla Deniz Canlısı Dokunma Havuzu Deneyimi içerisinde bir yengeç tutun veya bir denizyıldızına dokunun Gün içerisinde dalgıç ve besleme gösterilerimizi izleyin Köpekbalıkları ile dalma deneyimini yaşayacaksınız.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da Paylaş
hotels300x250

Güncel Kupon fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kategorinin Diğer Kuponları